![together we fly anakoinosi](/images/together-we-fly-anakoinosi.jpg)
Όσοι φίλαθλοι επιθυμούν μεμονωμένο εισιτήριο αγώνα σε προορισμό του εξωτερικού θα πρέπει να συμπληρώνουν τα παρακάτω στοιχεία τους με λατινικούς χαρακτήρες
Επιλέξτε τον αγώνα που σας ενδιαφέρει και το ονοματεπώνυμο των ατόμων που επιθυμούν εισιτήριο. Μπορείτε να συμπληρώσετε μέχρι 4 άτομα. Τουλάχιστον ένα τηλέφωνο και ένα email επικοινωνίας είναι απαραίτητα.
ΦΟΡΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ
Συμπληρώστε ονοματεπώνυμο
Συμπληρώστε το τηλέφωνό σας
Συμπληρώστε το email σας
Όροι χρήσης
- Από τη στιγμή που θα επιλέξετε την κατηγορία των εισιτηρίων που επιθυμείτε , η ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ δεν γνωρίζει τις εκάστοτε τιμές για να ενημερωθείτε επακριβώς.
Θα λάβετε ενημέρωση για την τελική τιμή των εισιτηρίων όταν κληθείτε να ολοκληρώσετε την πληρωμή σας, σύμφωνα με την επιλογή της κατηγορίας που έχετε κάνει.
- Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.
- Τα αιτήματα θα γίνονται δεκτά εφόσον υπάρχει διαθεσιμότητα.
- Η Κ.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενημερώνει ότι λόγω πιθανής αυξημένης ζήτησης των εισιτηρίων ενδέχεται να μην ικανοποιηθούν ΟΛΟΙ οι αιτούντες.
- Κατόπιν πληρωμής δεν γίνεται επιστροφή χρημάτων.
- Η Κ.Α.Ε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ διατηρεί το δικαίωμα να αποθηκεύσει σε βάση δεδομένων και να επεξεργαστεί τα στοιχεία που θα αποσταλούν για την ολοκλήρωση της διαδικασίας κατανομής των εισιτηρίων.